Person |
|
Verein |
Jahrgang |
Nation. |
Bewerb |
PB |
SB |
|
Mia ALLMANNSBERGER |
|
ATV Andorf |
2018 |
AUT |
300 Meter U8 - W |
- |
- |
|
Jonas ALTENHOFER |
|
Altenhof am Hausruck |
2020 |
AUT |
200 Meter U6 - M |
- |
- |
|
Valentina ALTMANN |
|
ATV Andorf |
2014 |
AUT |
600 Meter U12 - W |
- |
- |
|
Timo ANDEXLINGER |
|
Sportunion IGLA long life |
2015 |
AUT |
400 Meter U10 - M |
77,19 |
- |
|
Jakob BAIER |
|
Sportunion IGLA long life |
2014 |
AUT |
600 Meter U12 - M |
- |
- |
|
Ida BAUER |
|
ÖTB-OÖ LA |
2017 |
AUT |
300 Meter U8 - W |
- |
- |
|
Milo CANALS DOCAMPO |
|
1. Welser Schwimmklub |
2018 |
AUT |
300 Meter U8 - M |
- |
- |
|
Roi CANALS DOCAMPO |
|
PSV Wels Leichtathletik |
2014 |
AUT |
600 Meter U12 - M |
- |
- |
|
Hannah DOPPELBAUER |
|
Sportunion IGLA long life |
2015 |
AUT |
400 Meter U10 - W |
- |
- |
|
Marco FISCHER |
|
Sportunion IGLA long life |
2014 |
AUT |
600 Meter U12 - M |
- |
- |
|
Valentina FISCHER |
|
Sportunion IGLA long life |
2020 |
AUT |
200 Meter U6 - W |
- |
- |
|
Johnny GREINER |
|
Turnverein Andorf |
2018 |
AUT |
300 Meter U8 - M |
- |
- |
|
Gabriel GUMPINGER |
|
SUNBA Natternbach |
2017 |
AUT |
300 Meter U8 - M |
- |
- |
|
Maximilian GUTWALD |
|
Diersbach |
2019 |
AUT |
200 Meter U6 - M |
- |
- |
|
Jonathan HAAS |
|
Union St. Roman |
2019 |
AUT |
200 Meter U6 - M |
- |
- |
|
Samuel HAAS |
|
Union St. Roman |
2014 |
AUT |
600 Meter U12 - M |
- |
- |
|
Noah HINTERSTEINER |
|
ULC Grein |
2013 |
AUT |
600 Meter U12 - M |
2:07,51 |
2:07,51 |
|
Leonie HOCHEGGER |
|
Sportunion IGLA long life |
2016 |
AUT |
400 Meter U10 - W |
- |
- |
|
Samuel HOFER |
|
Rainbach im Innkreis |
2018 |
AUT |
300 Meter U8 - M |
- |
- |
|
Jonas INGELSBERGER |
|
Andorf |
2015 |
AUT |
400 Meter U10 - M |
102,75 |
- |
|
Elena JELL |
|
Union Brunnenthal |
2018 |
AUT |
300 Meter U8 - W |
- |
- |
|
Luisa JELL |
|
Union Brunnenthal |
2016 |
AUT |
400 Meter U10 - W |
- |
- |
|
Moritz JELL |
|
Sportunion IGLA long life |
2014 |
AUT |
600 Meter U12 - M |
- |
- |
|
Josefin JUNGWIRTH |
|
ÖTB-OÖ LA |
2015 |
AUT |
400 Meter U10 - W |
- |
- |
|
Adriana KALTENBRUNNER |
|
ÖTB-OÖ LA |
2018 |
AUT |
300 Meter U8 - W |
- |
- |
|
Miriam KEHRER |
|
Hofkirchen i. M. |
2014 |
AUT |
600 Meter U12 - W |
- |
- |
|
Niklas KOHLBAUER |
|
SMS Schärding |
2013 |
AUT |
600 Meter U12 - M |
- |
- |
|
Daniel KREßL |
|
Sportunion St. Martin im Innkreis |
2016 |
AUT |
400 Meter U10 - M |
- |
- |
|
Florian KREßL |
|
Sportunion St. Martin im Innkreis |
2020 |
AUT |
200 Meter U6 - M |
- |
- |
|
Lisa KREßL |
|
Sportunion St. Martin im Innkreis |
2018 |
AUT |
300 Meter U8 - W |
- |
- |
|
Ronja KURZ |
|
ÖTB-OÖ LA |
2016 |
AUT |
400 Meter U10 - W |
- |
- |
|
Bella LECHNER |
|
SU LAG Genböck Haus Ried |
2013 |
AUT |
600 Meter U12 - W |
2:45,65 |
- |
|
Valerie MARKGRAF |
|
Schlüßlberg |
2016 |
AUT |
400 Meter U10 - W |
- |
- |
|
Lasse MÜHLBÖCK |
|
Sportunion IGLA long life |
2016 |
AUT |
400 Meter U10 - M |
- |
- |
|
Moritz MÜHLBÖCK |
|
Sportunion IGLA long life |
2017 |
AUT |
300 Meter U8 - M |
- |
- |
|
Maia ORTBAUER |
|
Sportunion IGLA long life |
2013 |
AUT |
600 Meter U12 - W |
- |
- |
|
Ena PETAK |
|
ASV Sankt Marienkirchen an der Polsenz |
2017 |
AUT |
300 Meter U8 - W |
- |
- |
|
Leina PETAK |
|
ASV Sankt Marienkirchen an der Polsenz |
2017 |
AUT |
300 Meter U8 - W |
- |
- |
|
Estelle Esmeralda PFANDLER |
|
ÖTB-OÖ LA |
2016 |
AUT |
400 Meter U10 - W |
- |
- |
|
Fenja Orelie PFANDLER |
|
ÖTB-OÖ LA |
2015 |
AUT |
400 Meter U10 - W |
- |
- |
|
Niklas PICHLER |
|
Sportunion IGLA long life |
2018 |
AUT |
300 Meter U8 - M |
- |
- |
|
Leonie PUCHENBERGER |
|
Sportunion IGLA long life |
2013 |
AUT |
600 Meter U12 - W |
- |
- |
|
Lena PUMBERGER |
|
SU LAG Genböck Haus Ried |
2013 |
AUT |
600 Meter U12 - W |
- |
- |
|
Laura RACHBAUER |
|
SU LAG Genböck Haus Ried |
2015 |
AUT |
400 Meter U10 - W |
- |
- |
|
Kim RUSS |
|
KSV Alutechnik |
2013 |
AUT |
600 Meter U12 - W |
2:14,08 |
2:14,08 |
|
Finn SAGEDER |
|
Peuerbach |
2020 |
AUT |
200 Meter U6 - M |
- |
- |
|
Jolien SAURER |
|
SMS Schärding |
2013 |
AUT |
600 Meter U12 - W |
- |
- |
|
Toni SCHLUCKNER |
|
Sportunion IGLA long life |
2017 |
AUT |
300 Meter U8 - M |
- |
- |
|
Alexander SCHMIDSEDER |
|
Kopfing |
2014 |
AUT |
600 Meter U12 - M |
- |
- |
|
Sebastian SCHMIDSEDER |
|
Kopfing |
2017 |
AUT |
300 Meter U8 - M |
- |
- |
|
Tilda SCHWAIGER |
|
Sportunion IGLA long life |
2016 |
AUT |
400 Meter U10 - W |
- |
- |
|
Laurenz SCHWARZBAUER |
|
Sportunion IGLA long life |
2017 |
AUT |
300 Meter U8 - M |
- |
- |
|
Oscar SCHWARZBAUER |
|
Sportunion IGLA long life |
2013 |
AUT |
600 Meter U12 - M |
2:14,97 |
- |
|
Lilly SCHWEITZER |
|
LCAV Jodl Packaging |
2013 |
AUT |
600 Meter U12 - W |
- |
- |
|
Naida SILIC |
|
LAG Genböck Haus RIED |
2016 |
AUT |
400 Meter U10 - W |
- |
- |
|
Felix STANDHARTINGER |
|
SU LAG Genböck Haus Ried |
2014 |
AUT |
600 Meter U12 - M |
- |
- |
|
Fabian VOGLMAYR |
|
Andorf |
2016 |
AUT |
400 Meter U10 - M |
- |
- |
|
Daniel WAGENBICHLER |
|
Schärding |
2019 |
AUT |
200 Meter U6 - M |
- |
- |
|
Laurenz WAGENBICHLER |
|
Schärding |
2016 |
AUT |
400 Meter U10 - M |
- |
- |
|
Hannah ZACHBAUER |
|
Sportunion IGLA long life |
2014 |
AUT |
600 Meter U12 - W |
- |
- |
|
Noah ZARBL |
|
Sportunion IGLA long life |
2013 |
AUT |
600 Meter U12 - M |
- |
- |
|
Adriana ZORICIC PENA |
|
LAG Genböck Haus RIED |
2017 |
AUT |
300 Meter U8 - W |
- |
- |
|